0805COG471F050 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 0805COG471F050
4050 in stock
More 0805COG471F050 AVX
470PF NPO 50V 1% 0805 5K REEL
14,000 in stock