0805COG121F050 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 0805COG121F050
4042 in stock
More 0805COG121F050 AVX
120PF NPO 50V 1% 0805 5K REEL
48,000 in stock