0805B223K250CT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 0805B223K250CT WALSIN
Stock Europe - ROHS:YES
8000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More 0805B223K250CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 0.022 uF+/- 10% 25 V T&R GP
3000 in stock
More 0805B223K250CT WALSIN
12000 in stock
More 0805B223K250CT WALSIN
7000 in stock