0805B154J160CT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 0805B154J160CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 0.15 uF+/- 5% 16 V T&R GP
3000 in stock
More 0805B154J160CT WALSIN
6000 in stock
More 0805B154J160CT WALSIN
3000 in stock