0805B153K201CT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 0805B153K201CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 0.015 uF+/- 10% 200 V T&R MH
3000 in stock
More 0805B153K201CT
6000 in stock
More 0805B153K201CT WALSIN
3000 in stock