0805B102K160CT stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 0805B102K160CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 1000 pF+/- 10% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0805B102K160CT WALSIN
WALSIN - 0805B102K160CT
4000 in stock
More 0805B102K160CT WALSIN
4500 in stock