0805B102J500CT 1 NF 5% 50V X7R 0805 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 0805B102J500CT WALSIN
10000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 0805B102J500CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 1000 pF+/- 5% 50 V T&R GP
4000 in stock
More 0805B102J500CT AVX
2066 in stock
More 0805B102J500CT
76000 in stock
More 0805B102J500CT WALSIN
4000 in stock
More 0805B102J500CT WALSIN TECHNOLOGY
1 NF 5% 50V X7R 0805
2042 in stock
More 0805B102J500CT WALSINECHNOLOGY
1F%0V7R805
4000 in stock
2542 in stock
1 NF 5% 50V X7R 0805
874 in stock
Similar Parts of 0805B102J500CT
0805B102J500CTBB
2 suppliers
6 in stock