08055C332KAT2A CHIP CAP 3.3nF 20% 50V X7R 0805 PT 8x4MM stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 08055C332KAT2A AVX
Stock Europe - ROHS:YES
4000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More 08055C332KAT2A
3764 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 08055C332KAT2A AVX
1500 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More 08055C332KAT2A AVX
2400 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More 08055C332KAT2A AVX
50000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 08055C332KAT2A AVX/KYOCERA
CAPACITOR
2167 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 08055C332KAT2A AVX
11565 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More 08055C332KAT2A
2400 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 5618920812
More 08055C332KAT2A AVX
3913 in stock
More 08055C332KAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
6167 in stock
More 08055C332KAT2A AVX
1598 in stock