08055A561JAT2A stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 08055A561JAT2A
3423 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 08055A561JAT2A AVX/ANY
CAP, 0805 SMD, CERM, NPO, 50V, 5%, 560pF
2555 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More 08055A561JAT2A AVX
7000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 08055A561JAT2A AVX
1382 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More 08055A561JAT2A AVX
4K PC REEL MIN
4000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More 08055A561JAT2A
6170 in stock
More 08055A561JAT2A AVX
CMC
92156 in stock
More 08055A561JAT2A AVX
IN STOCK
6985 in stock
More 08055A561JAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
3909 in stock
More 08055A561JAT2A AVX
2463 in stock
Similar Parts of 08055A561JAT2A
08055A561JAT2AV
3 suppliers
4899 in stock