08055A122JAT2A stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 08055A122JAT2A AVX
10000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 08055A122JAT2A AVX
3988 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 08055A122JAT2A AVX
15000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-585-5026
More 08055A122JAT2A AVX CORPORATION
635 in stock
More 08055A122JAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
1931 in stock
More 08055A122JAT2A AVX
5000 in stock
More 08055A122JAT2A CAP 0805 1200PF 50V 5 NP0 C0G
2000 in stock
More 08055A122JAT2A AVX
3103 in stock
15500 in stock
More 08055A122JAT2A AVX
3420 in stock