08055A121JAT1A stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 08055A121JAT1A AVX
CAPACITORS,MSM121X0050J
2000 in stock
More 08055A121JAT1A AVX CORP
CAP 50V 120pF 5% COG 0805
8000 in stock
More 08055A121JAT1A
1580 in stock
More 08055A121JAT1A JOHANSON
NEW IN-STOCK
1420 in stock
More 08055A121JAT1A AVX
LCNDCSTOCK
3334 in stock
More 08055A121JAT1A
2844 in stock