08052R221K9B20D stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 08052R221K9B20D PHIL
12000 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More 08052R221K9B20D YAGEO
CAP, 0805 SMD, CERM, X7R, 50V, 10%, 220pF
3899 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More 08052R221K9B20D AVX
234992 in stock
More 08052R221K9B20D YAGEO
Y,1 Days after PO confirms
1404 in stock
More 08052R221K9B20D
93200 in stock
More 08052R221K9B20D PHYCOMP
4000 in stock
More 08052R221K9B20D YAG
240000 in stock
More 08052R221K9B20D PHILIPS
NEW / SMD
28000 in stock
More 08052R221K9B20D YAGEO
CAP 220PF 50V CERAMIC X7R 0805
3630 in stock
More 08052R221K9B20D YAGEO
240000 in stock