08052F105Z7BB0D stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 08052F105Z7BB0D PHILIPS
1MFD 16V +80/-20%
993 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 08052F105Z7BB0D PHILIP
CAP CER SMT 1UF-20/+80% 16V 0805
12000 in stock
More 08052F105Z7BB0D PHILIPS SEMICONDUCTORS
PHI
1931 in stock
More 08052F105Z7BB0D
1UF 16V K
57000 in stock
More 08052F105Z7BB0D
93300 in stock
More 08052F105Z7BB0D PHYCOMPU
50 in stock
More 08052F105Z7BB0D
27000 in stock
More 08052F105Z7BB0D PHILIPS SEMI
1000 in stock
More 08052F105Z7BB0D PHYCOMP
411000 in stock
More 08052F105Z7BB0D PHILIPS
57000 in stock