08051C821KAT2A stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 08051C821KAT2A
3000 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 08051C821KAT2A AVX
CAPACITOR
3692 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 08051C821KAT2A AVX
2500 in stock
More 08051C821KAT2A AVX
1469 in stock
More 08051C821KAT2A AVX
20000 in stock
More 08051C821KAT2A AVX
NEW IN-STOCK
3413 in stock
More 08051C821KAT2A AVX
820PF X7R 100V 10% 0805 AVX
103,000 in stock
More 08051C821KAT2A AVX
24000 in stock
More 08051C821KAT2A AVX
STOCK
793 in stock