0603CS-39NXGLC stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 0603CS39NXGLC COILLCRAFT
NEW&ORIGINAL
2850 in stock
More 0603CS-39NXGLC COILCRAFT
IND 603 39NH 2%
845 in stock
More 0603CS-39NXGLC COILLCRAFT
*****IN STOCK****
2850 in stock
More 0603CS-39NXGLC
OEM QP17-P
2212 in stock