0603CS-27NXJLU stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 0603CS-27NXJLU COILCRAFT
70 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 0603CS27NXJLU COILLCRAFT
NEW&ORIGINAL
100 in stock
More 0603CS-27NXJLU CC
53 in stock
More 0603CS-27NXJLU COILCRAFT
COILCRAFT - 0603CS-27NXJLU
110000 in stock
More 0603CS-27NXJLU COIL
20 in stock
More 0603CS-27NXJLU
58 in stock
More 0603CS-27NXJLU
500 in stock
More 0603CS-27NXJLU COILCRAFT
Inductor, 27nH, 600 mA, 5%, DCR 0.220, SMD 0603
60 in stock