0603CS-22NXJLU stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 0603CS-22NXJLU COILCRAFT
75 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 0603CS-22NXJLU COILCRAFT
2605 in stock
More 0603CS-22NXJLU COILCRFT
22 uH,700MA,5%,0603,INDUCTOR
260 in stock
More 0603CS-22NXJLU COIL
18 in stock
More 0603CS-22NXJLU
1948 in stock
More 0603CS-22NXJLU OEM
120 in stock
More 0603CS-22NXJLU
INDUCTOR
30 in stock
More 0603CS-22NXJLU COILCRAFT
Inductor, 22nH, 700 mA, 5%, DCR 0.190, SMD 0603
80 in stock