0603B684K160CT stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 0603B684K160CT WALSIN
60000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 0603B684K160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.68 uF+/- 10% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B684K160CT WALSIN
1413 in stock
More 0603B684K160CT WALSIN
4000 in stock
More 0603B684K160CT WALSIN
CER CHIP C 0.68U 10% X7R 0603 16V L/F
2982 in stock