0603B472J101CT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 0603B472J101CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 4700 pF +/- 5% 100 V T&R MH
4000 in stock
More 0603B472J101CT WALSIN TECHNOLOGIES
48000 in stock
More 0603B472J101CT WALSIN
4000 in stock