0603B394K100CT stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 0603B394K100CT WALSIN
8000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 0603B394K100CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.39 uF +/- 10% 10 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B394K100CT WALSIN
4000 in stock
Similar Parts of 0603B394K100CT
0603B394K100CTXB
2 suppliers
6 in stock