0603B271J250CT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 0603B271J250CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 270 pF+/- 5% 25 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B271J250CT WALSIN
WALSIN - 0603B271J250CT
100000 in stock
More 0603B271J250CT WALSIN
4000 in stock