0603B221J101CT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 0603B221J101CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 220 pF +/- 5% 100 V T&R MH
4000 in stock
More 0603B221J101CT WALSIN TECHNOLOGY
2677 in stock
More 0603B221J101CT WALSIN
WALSIN - 0603B221J101CT
4000 in stock