0603B182K101CT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 0603B182K101CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 1800 pF+/- 10% 100 V T&R MH
4000 in stock
More 0603B182K101CT WALSIN
WALSIN - 0603B182K101CT
100000 in stock
More 0603B182K101CT WALSIN
4000 in stock