0603B153J100CT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 0603B153J500CT
160000 in stock
Merefield's Electronics Ltd
Address: 9 Vernon Place Canterbury, , United Kingdom CT1 3HG
Contact: Byrom   Boutorabi,  Phone: +44 (0) 1227 866908 , Fax: +44 (0) 1227 451333
More 0603B153J160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.015 uF+/- 5% 16 V T&R GP
4000 in stock