06035U6R2BAT2A stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 06035U6R2BAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
7301 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
57 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX/KYOCERA
7301 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX CORP
CAP 6.2PF +-0.1PF 50V 30PPM 0603./R
6013 in stock
OEM XS IL
1897 in stock
More 06035U6R2BAT2A
8000 in stock
More 06035U6R2BAT2A
4000 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX
30000 in stock