06035U100FAT2A stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 06035U100FAT2A AVX
70 in stock
More 06035U100FAT2A AVX CORP
CAP 10PF 1% 50V 0603 NPO./R
4000 in stock
More 06035U100FAT2A AVX
80000 in stock
More 06035U100FAT2A AVX
12000 in stock
More 06035U100FAT2A AVX
1725 in stock