06035C471MAT2A stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 06035C471MAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
2470 in stock
More 06035C471MAT2A
AVX
10060 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
8000 in stock
More 06035C471MAT2A AVX CORPORATION
3892 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
NEW IN STOCK
3848 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
470PF 50V
3300 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
MY STOCK
3804 in stock
More 06035C471MAT2A
3195 in stock