06035C222MAT2A Capacitor, ROHS stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 06035C222MAT2A AVX CORP
2092 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 06035C222MAT2A AVX
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX CORPORATION
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX CORP
1140 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
3 - 5 days
8000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
89818 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
Capacitor, ROHS
20000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
102500 in stock
More 06035C222MAT2A AVX
MLCC 2.2nF X7R 50V 20% 0603
384000 in stock
More 06035C222MAT2A AVX/KYOCERA
21000 in stock