06033C101KAT2A CHIP CAP 100pF 10% 25V X7R 0603 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 06033C101KAT2A AVX CORPORATION
3645 in stock
More 06033C101KAT2A AVX
STOCK
4000 in stock
More 06033C101KAT2A AVX
3878 in stock
4000 in stock
More 06033C101KAT2A
AVX
More 06033C101KAT2A KYOCERA
NEW IN-STOCK
3970 in stock
More 06033C101KAT2A AVX
7148 in stock
More 06033C101KAT2A AVX
12000 in stock
More 06033C101KAT2A AVX CORP
CHIP CAP 100pF 10% 25V X7R 0603
3901 in stock