0603-182JRT1 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 0603 18.2 OHM 1% YAGEO
BOX 1244
2000 in stock
More 0603182K TAI
REEL - CHIP RESISTOR 82K F 1 16W 0603
4964 in stock
More 0603-18,2KE-1%
RESIST. CMS 100PPM EN BANDE
300 in stock