0603-12NK stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 0603 12PF NPO 50V 5% KEMET
BOX 207
494 in stock
More 0603 12pF 50V (NPO) 5%
8100 in stock
More 0603-1.2P K E M E T
SMD
50 in stock
More 060312NXJBC COILCRAFT
STOCK
3500 in stock
More 0603 12PF 50V 5% NPO MUR
58 in stock
More 0603-12NK
2256 in stock
More 06031.2PC TDK
3000 in stock
Similar Parts of 0603-12NK
0603-12RF
2 suppliers
0603130F
2 suppliers
6935 in stock
0603-130J
4 suppliers
3 suppliers
1117 in stock
0603-133F
3 suppliers
108965 in stock
600 in stock
24850 in stock
0603137K
166464 in stock
060313F
6810 in stock