050-40-51B stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 050-40-51B PARLEX
IN STOCK
300 in stock
More 050-40-51B PARLEX
CABLE FLAT FLEX 40POS 0.5MM 2"
289 in stock
Similar Parts of 050-40-51B
2 suppliers
2282 in stock
2 suppliers
348 in stock
543 in stock
05041A1R0DAT1A
5 suppliers
15996 in stock
05041A3R3DAT1A
3 suppliers
12000 in stock