04025C271KAT2A SMD CERAMIC CAPACITOR ROHS stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 04025C271KAT2A AVX
Stock Europe - ROHS:YES
40000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More 04025C271KAT2A AVX
5000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 04025C271KAT2A AVX
270PF 10% 50V
9706 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 04025C271KAT2A
16979 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-585-5026
More 04025C271KAT2A AVX
IN STOCK
9610 in stock
More 04025C271KAT2A KYOCERA
17726 in stock
More 04025C271KAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
30000 in stock
More 04025C271KAT2A AVX
11440 in stock
More 04025C271KAT2A AVX
2092 in stock
More 04025C271KAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
4024 in stock
Similar Parts of 04025C271KAT2A
04025C271KAT2A-NNBUY
2 suppliers
804124 in stock