XC56L307VL150 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More XC56L307VL150 FREESCALE SEMICONDUCTOR
Original,196-MAPBGA
57428 in stock
More XC56L307VL150 XILINX
1380 in stock
More XC56L307VL150 FREESCALE
IC DSP 24BIT 150MHZ 196-MABGA
2000 in stock
More XC56L307VL150 FREESCALE
STOCK
126 in stock