XC56F803BU80 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More XC56F803BU80 XILINX
877 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC56F803BU80 MOT
FAC-NEW 1608IDIRI
750 in stock
More XC56F803BU80 MOT
144 in stock
More XC56F803BU80 MOT
QFP
100 in stock
More XC56F803BU80 MOTOROLA
80 in stock
More XC56F803BU80 MOT
51 in stock
More XC56F803BU80 MOTOROLA
In Stock
84 in stock