XC2VP50FF1148 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More XC2VP50FF1148 XILINX
1000 in stock
More XC2VP50-FF1148 XILINX
668 in stock
More XC2VP50-FF1148
1000 in stock
More XC2VP50FF1148 XILINX
598 in stock
More XC2VP50FF1148 XILINX
0.01,BGA
699 in stock
More XC2VP50-FF1148 XILINX
52 in stock
More XC2VP50-FF1148 XILINX
BGA
500 in stock
More XC2VP50FF1148
BGA
50 in stock