XC2C64VQG100CMS stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More XC2C64VQG100CMS XILINX
420 in stock
More XC2C64VQG100CMS XILINX
TQFP
100 in stock
More XC2C64VQG100CMS XILINX
in stock
65 in stock
More XC2C64VQG100CMS XILINX
CA2
520 in stock