XC2064-50PC44C stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More XC206450PC44C XILINX
378 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC2064-50PC44C XILINX
PLCC
54 in stock
More XC2064-50PC44C XILINX
598 in stock
More XC2064-50PC44C XILINX
0.01,PLCC
1000 in stock
More XC2064-50PC44C
XILINX
10000 in stock
More XC2064-50PC44C
60 in stock
More XC2064-50PC44C XILINX
50 in stock
More XC2064-50PC44C
762 in stock
More XC2064-50PC44C XILINX
678 in stock