XC18V01PC20I stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More XC18V01PC20I XILINX
778 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC18V01PC20I XILINX
NEW 1503JERSTK
10700 in stock
More XC18V01PC20I XILINX
Conf OEM EXC-JE
3950 in stock
More XC18V01PC20I XILINX
PLCC-20
1000 in stock
More XC18V01PC20I XILINX
598 in stock
More XC18V01PC20I
IC
20 in stock
More XC18V01PC20I XILINX
0.01,PLCC-20
230 in stock
More XC18V01PC20I XILINX
100 in stock
More XC18V01PC20I
219 in stock
More XC18V01PC20I XILINX
PLCC
91 in stock