X20C16DM-55 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More X20C16DM-55 XICOR
DIP
20 in stock
More X20C16DM-55 XICOR
60 in stock
More X20C16DM55 WINBONG
DIP
1650 in stock
More X20C16DM-55 XICOR
CDIP-28
40 in stock