WPA50R48S033 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More WPA50R48S033
60 in stock
More WPA50R48S033 C D TECHNOLOGIES
DC-DC CONVERTER OUTPUT VOLTAGE:3.3VDC; SUPPLY VOLTAGE:48V; N
36 in stock