WDU18-600 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More WDU18-600
AC Adapters AC/DC ADAPTOR 18V
50 in stock
More WDU18-600 TRIAD
50 in stock
More WDU18600 TRIAD MAGNETICS
POWER SUPPLY, 120 VAC INPUT VOLTAGE, 18 VDC NOMINAL OUTPUT V
269 in stock