VDRS10D014TSE stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More VDRS10D014TSE
VDR ST 10D 0500A 014V STLDS TAPE e3
52 in stock
More VDRS10D014TSE VISHAY/BC COMPONENTS
Original,Disc 13.5mm
56994 in stock