VCS440LS10-R CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More VCS440LS10-R VISHAY
1730 in stock
More VCS440LS10-R VISHAY
CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM
1000 in stock