VCC1-B3D-2M048 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
2.048MHZ XO, 50 PPM, 5X7MM, 3.3V, I-TEMP
238 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
1619 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON INTERNATIONAL INC
2429 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
2429 in stock
Similar Parts of VCC1-B3D-2M048
VCC1B3D2M0480
2 suppliers
947 in stock