V480LA40A Varistor Products - Line Voltage Operation, Radial Lead stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More V480LA40A RUTRONIK
480 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More V480LA40A HAR
IN STOCK! vpe: 600/box
600 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More V480LA40A HARR
IN STOCK
185 in stock
More V480LA40A
inf
40 in stock
More V480LA40A HIT
STOCK
323 in stock
More V480LA40A HARRIS
25 in stock
More V480LA40A GE
55 in stock
More V480LA40A
Metal Oxide Varistors 480V, 27
50 in stock
More V480LA40A
52 in stock
More V480LA40A LITTELFUSE
538 in stock
Similar Parts of V480LA40A
V480LA40AP
20 suppliers
338698 in stock
V480LA40APX1862
2 suppliers
3284 in stock
V480LA40AX1347
10 suppliers
5536 in stock
V480LA40AX1862
2 suppliers
19272 in stock