UPB74LS42D-B stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More UPB74LS42D-B NEC
NEC - UPB74LS42D-B
21 in stock
More UPB74LS42D-B
447 in stock
More UPB74LS42D-B NEC
DIP
42 in stock
More UPB74LS42D-B NEC
DIP
200 in stock