U08A100C stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More U08A100C MOLEX
100 in stock
More U08A100C MOSPEC
FAST RECTIFIER,8A, TO-220
30000 in stock
More U08A100C MOSPEC
TO-220
25000 in stock