TOB1968DPH4KRA stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More TOB1968DPH4KRA
600000 in stock
More TOB1968DPH4KRA SAMSUNG
in stock
24000 in stock
More TOB1968DPH4KRA SAMSUNG
9000 in stock
More TOB1968DPH4KRA
60 in stock
More TOB1968DPH4KRA -
6000 in stock
More TOB1968DPH4KRA
25710 in stock
More TOB1968DPH4KRA 49340 49
23200 in stock
More TOB1968DPH4KRA
TCXO, 19.68MHz, 3.0V, 2.5ppm
617 in stock
More TOB1968DPH4KRA SAMSUNG
39000 in stock
More TOB1968DPH4KRA
9000 in stock