THT1000M80KEE stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More THT1000M80KEE TAITRON
1000uF, 80V, 20%, 16x36mm, 105 Deg Radial E-CAP, 7
5000 in stock
More THT1000M80KEE TAITRON
1000UF 80V 16x36MM 105 DEG RADIAL E-CAP
5400 in stock
Similar Parts of THT1000M80KEE
THT1000M80KEE50B
3 suppliers
26250 in stock